| Name | Android Smart Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0 System 1+8G |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| naam | opvouwbaar projectorscherm |
|---|---|
| Materiaal | Grijze glasvezel (verbetert de kleuruitdrukking en de lichtweerstand van het beeld) |
| Schermgrootte | 72/84/92/100/110/120/133/150 inch optie |
| Verpakking Details | Anti-botsingsschuim + Golfkartonnen doos |
| Levertijd | 3-7 werkdagen |
| naam | Android Smart Mini Projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 75 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| CONSUMPTIE | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60Hz |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Name | FHD 1080P Android TV Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Android TV System 1+8G |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| CONSUMPTIE | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60Hz |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
|---|---|
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Linux System(Official Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Connectivity | USB, HDMI, Audio |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| naam | onderwijsprojector |
|---|---|
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
| Helderheid | 700 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 9.0 1+8G |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| naam | Paradepaard Projector |
| Helderheid | 750 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 11.0 2+32G |
| Connectiviteit | HDMI*2, USB*2, AV, RJ45, Audio |
| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |