| Name | Android Smart Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0 System 1+8G |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| όνομα | αναδιπλούμενη οθόνη προβολής |
|---|---|
| Υλικό | Γκρι ίνες γυαλιού (ενισχύουν την έκφραση του χρώματος και την αντοχή του στην εικόνα) |
| Μέγεθος οθόνης | 72/84/92/100/110/120/133/150 ίντσες για επιλογή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Αντισυγκρουσιακό αφρό+Καρτόνι κυματισμένο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες ημέρες |
| όνομα | Ανδροειδής έξυπνος μίνι προβολέας |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | Περισσότερο από 30000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 75W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| Διάρκεια ζωής λαμπτήρα | Περισσότερο από 30000 ώρες |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 75W |
| Τροφοδοτικό | AC110-250V 50-60Hz |
| Μηχανή | 21*21*8cm/1,9kg |
| Name | FHD 1080P Android TV Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Android TV System 1+8G |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Διάρκεια ζωής λαμπτήρα | Περισσότερο από 30000 ώρες |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 75W |
| Τροφοδοτικό | AC110-250V 50-60Hz |
| Μηχανή | 21*21*8cm/1,9kg |
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
|---|---|
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Linux System(Official Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Connectivity | USB, HDMI, Audio |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| όνομα | προβολέας εκπαίδευσης |
|---|---|
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
| Φωτεινότητα | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Android 9.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Ήχος |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| όνομα | Σημαντικός προβολέας |
| Φωτεινότητα | 750 ANSI lumens |
| Σύστημα | Android 11.0 2+32G |
| Συνδεσιμότητα | HDMI*2, USB*2, AV, RJ45, ήχος |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |