| όνομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Προβολέας Google TV |
|---|---|
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
| Λάμψη | 350-400 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Σύστημα Google TV 2+8G |
| Μηχανή | 29*24*14cm/1,9kg |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 600 ANSI lumens |
| Σύστημα | Το Google TV + Google Assistant |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI, AV, Ήχος |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| όνομα | Προβολέας Ελεύθερου Στυλ |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | Περισσότερο από 30000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 75W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| όνομα | Προβολέας Google TV |
|---|---|
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
| Φωτεινότητα | 600 ANSI lumens |
| Σύστημα | Android 9.0/12.0 1+8G/2+32G |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI*2, AV, RJ45, ήχος |
| όνομα | Προβολέας τηλεόρασης Android |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | Περισσότερο από 30000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 75W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος προβολέας Mini Flip B1 |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | 1080p, υποστήριξη 4K |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Προβολέας Google TV |
|---|---|
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
| Λάμψη | 600 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Το Google TV + Google Assistant |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI, AV, Ήχος |