| naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Google TV -projector |
|---|---|
| Oplossing | FHD native 1080p, ondersteuning 4k |
| Helderheid | 350-400 ANSI LUMENS |
| Systeem | Google TV System 2+8g |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 600 ANSI-lumen |
| Systemen | Google TV + Google Assistent |
| Connectiviteit | USB*2, HDMI, AV, Audio |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| naam | Freestyle -projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 75 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| naam | Google TV projector |
|---|---|
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
| Helderheid | 600 ANSI-lumen |
| Systemen | Android 9.0/12.0 1+8G/2+32G |
| Connectiviteit | USB*2, HDMI*2, AV, RJ45, Audio |
| naam | Android TV-projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 75 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Nieuw ontwikkelde Mini Flip B1-projector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | 1080p, ondersteunt 4K |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Google TV -projector |
|---|---|
| Oplossing | FHD native 1080p, ondersteuning 4k |
| Helderheid | 600 Ansi Lumen |
| Systeem | Google TV + Google Assistent |
| Connectiviteit | USB*2, HDMI, AV, Audio |