| Naam | Google TV -projector |
|---|---|
| Oplossing | FHD native 1080p, ondersteuning 4k |
| Helderheid | 350-400 ANSI LUMENS |
| Systeem | Google TV System 2+8g |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Naam | Google TV -projector |
|---|---|
| Oplossing | FHD native 1080p, ondersteuning 4k |
| Helderheid | 350-400 ANSI LUMENS |
| Systeem | Google TV System 2+8g |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Naam | Google TV -projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| CONSUMPTIE | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60Hz |
| Naam | Google TV -projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| CONSUMPTIE | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60Hz |
| Naam | Nieuw ontwikkelde Mini Flip B1-projector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | 1080p, ondersteunt 4K |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| CONSUMPTIE | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60Hz |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Naam | Google TV -projector |
|---|---|
| Oplossing | FHD native 1080p, ondersteuning 4k |
| Helderheid | 350-400 ANSI LUMENS |
| Systeem | Google TV System 2+8g |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| CONSUMPTIE | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60Hz |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Naam | Google TV -projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| CONSUMPTIE | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60Hz |