| Name | Google TV Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Google TV System 2+8G |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Name | Google TV Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Google TV System 2+8G |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Name | Google TV Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Name | Google TV Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Name | New Developed Mini Flip B1 Projector |
|---|---|
| Brightness | 250~300 ANSI Lumens |
| Resolution | 1080P, Support 4K |
| System | Google TV 2+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, AV, Audio |
| Name | New Developed Mini Flip Projector |
|---|---|
| Brightness | 250~300 ANSI Lumens |
| Resolution | HD 720P, Support 4K(upgradable To 1080P) |
| System | Google TV 2+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, AV, Audio |
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Name | Google TV Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Google TV System 2+8G |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Name | Google TV Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |