| Kleur | Wit/Zwart |
|---|---|
| Lange | 43-65 cm |
| Materiaal | koudgewalst staal |
| installatiemethodes | Plafond, wandmontage, hangend plafond |
| Vervoervermogen | 15 kg |
| naam | gespannen projectorscherm |
|---|---|
| Materiaal | Zwarte Barrière CBSP |
| Schermgrootte | 72/84/92/100/110/120/130 inch voor optie |
| Verpakking Details | Anti-botsingsschuim + Golfkartonnen doos |
| Levertijd | 3-7 werkdagen |
| Lamp Life | More than 30000 hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Gewicht | 120G/vierkante meter (De beste kwaliteit) |
|---|---|
| naam | opvouwbaar projectorscherm |
| Verpakking Details | PP BAG |
| Levertijd | 3-7 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Naam | FHD 1080P projector |
|---|---|
| Oplossing | FHD native 1080p, ondersteuning 4k |
| Helderheid | 350-400 ANSI LUMENS |
| Systeem | Linux Systeem (Officiële Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Connectiviteit | USB, HDMI, Audio |
| Naam | Google TV -projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| CONSUMPTIE | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60Hz |
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 75 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Machines | 21*21*8cm/1.9kg |