| Levensduur van de lamp | 30,000 uur |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 65 W |
| Voeding | DC 19V 3.5A |
| Machines | 13*13*21.5cm/1.2kg |
| naam | Freestyle Projector Android 11.0 |
|---|---|
| Helderheid | 150 ANSI lumen |
| Resolutie | HD 720P, ondersteunt 4K |
| Systemen | Android 9.0/Android 11.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Freestyle-projector |
|---|---|
| Levensduur lamp | Meer dan 30.000 uur |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Consumptie | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Naam | Freestyle HD -projector |
|---|---|
| Oplossing | HD 720P, ondersteunt 4K |
| helderheid | 80 ANSI-lumen |
| Systeem | Android 11.0 1+8g |
| Connectiviteit | USB, HDMI, Audio |
| Oplossing | HD 720P, ondersteunt 4K |
|---|---|
| helderheid | 80 ANSI-lumen |
| Systeem | Multimedia+Bedraad beeldscherm |
| Connectiviteit | USB, HDMI, Audio |
| Machine | 7.8*7.8*15.2cm/0.3kg |
| Naam | Android Smart Mini-projector |
|---|---|
| Levensduur lamp | Meer dan 30.000 uur |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Consumptie | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Naam | Draagbare Freestyle-projector |
|---|---|
| Oplossing | FHD 1080P, ondersteuning van 4K -bronnen |
| helderheid | 150 ANSI Lumen |
| Systeem | Android 11.0 1+16G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, Audio |
| Naam | Freestyle HD -projector |
|---|---|
| Oplossing | HD 720P, ondersteunt 4K |
| helderheid | 80 ANSI-lumen |
| Systeem | Android 11.0 1+8g |
| Connectiviteit | USB, HDMI, Audio |
| Name | Android Smart Mini Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More than 30000 hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 600 ANSI-lumen |
| Systemen | Android 9.0/12.0 1+8G/2+32G |
| Connectiviteit | USB*2, HDMI, AV, Audio |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |