| naam | Android Smart Mini Projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 75 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Naam | Smart Portable Projector |
|---|---|
| Oplossing | HD 720P, ondersteunt 4K |
| helderheid | 150 ANSI Lumen |
| Systeem | Android 9.0/Android 11.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| naam | Slimme Draagbare Projector |
|---|---|
| Resolutie | HD 720P, upgradebaar naar 1080P |
| Helderheid | 170 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 11.0 1+8G |
| Machines | 13*13*21.5cm/1.2kg |