| Name | Android Smart Mini Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Name | Smart Portable Projector |
|---|---|
| Resolution | HD 720P, Support 4K |
| Brightness | 150 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0/Android 11.0 1+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, AV, Audio |
| Name | Smart Portable Projector |
|---|---|
| Resolution | HD 720P, Upgradeable To 1080P |
| Brightness | 170 ANSI Lumens |
| System | Android 11.0 1+8G |
| Machine | 13*13*21.5cm/1.2kg |