| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
|---|---|
| Μήκος | 43-65εκ. |
| Υλικό | Χάλυβας |
| μέθοδοι εγκαταστάσεων | Οροφή, Τοίχου, Κρεμαστή οροφή |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 15 κιλά |
| όνομα | οθόνη προβολέα με ένταση |
|---|---|
| Υλικό | Μαύρο φράγμα CBSP |
| Μέγεθος οθόνης | 72/84/92/100/110/120/130 ίντσες για επιλογή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Αντισυγκρουσιακό αφρό+Καρτόνι κυματισμένο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες ημέρες |
| Lamp Life | More than 30000 hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Βάρος | 120 γραμμάρια/τετραγωνικό μέτρο (Η καλύτερη ποιότητα) |
|---|---|
| όνομα | αναδιπλούμενη οθόνη προβολής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | PP BAG |
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Ονομα | Προβολέας FHD 1080P |
|---|---|
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
| Λάμψη | 350-400 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Σύστημα Linux (Επίσημο Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, ήχος |
| Ονομα | Προβολέας Google TV |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής λαμπτήρα | Περισσότερο από 30000 ώρες |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 75W |
| Τροφοδοτικό | AC110-250V 50-60Hz |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | Περισσότερο από 30000 ώρες |
|---|---|
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 75W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| Μηχανή | 21*21*8cm/1,9kg |