| Αναλογία εικόνας | Γεννήθηκε στις 16:9, Υποστήριξη 4:3 |
|---|---|
| όνομα | Εξωτερικός Προβολέας Λιθίου Μπαταρίας |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 30,000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 65W |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| λάμψη | 80 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Πολυμέσα+Ενσύρματη Οθόνη |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, ήχος |
| Μηχανή | 7.8*7.8*15.2εκ/0.3kg |
| όνομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Φρίστυλ HD προβολέας |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K |
| λάμψη | 80 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Android 11.0 1+8g |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, ήχος |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| όνομα | Φορητός έξυπνος προβολέας Android |
|---|---|
| Αναλογία εικόνας | Γεννήθηκε στις 16:9, Υποστήριξη 4:3 |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 30,000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 65W |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος προβολέας Mini Flip B1 |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | 1080p, υποστήριξη 4K |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |