| Αναλογία όψεων | Γεννήθηκε στις 16:9, Υποστήριξη 4:3 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 30,000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 65W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 19V 3,5A |
| Μέγεθος μηχανής | 13×12,2×18,2cm/1,2kg |
| Χρωματικό κουτί | 24.5 × 18,5 × 20cm/1,5kg/1 κομμάτι |
| 20GP/40GP/40HQ | 2240 τεμάχια/4640 τεμάχια/5800 τεμάχια |
| Χρώμα | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 150~170 Λούμεν ANSI |
| Απόφαση | HD 720P/1080P, υποστήριξη 4K |
| Σύστημα | Android 11.0 1+8G |
| Ομιλητής | 4Ω3W ηχεία |
| Επικεντρώσου | Ηλεκτρική εστίαση |
| Κλειδί | Ηλεκτρική διόρθωση |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB, HDMI, ήχος |
| Απόσταση προβολής | 00,8-4,5 μέτρα |
| Μέγεθος προβολής | 30-150 ίντσες |
| Αναλογία ρίψης | 1.3 ((100 ίντσες @ 2,8m) |
Το μαγνητικό βάθος των 20.000mAh παρέχει2+ ώρες προβολής ενώ φορτίζετε 2 τηλέφωναΔύο θύρες USB-C, ενεργοποίηση συσκευών και παρακολούθηση ταινιών ταυτόχρονα.
720P ντόπια ανάλυση (υψηλότερη σε καθαρότητα 1080P) με 170 λουμέν ANSI. Σχεδιασμένο για ζωντανή παρατήρηση σούρουπο / φωτιάς.
Διαδρομή εκτός σύνδεσης: Προ-φόρτωση Netflix / YouTube μέσω WiFi πριν από τις περιπέτειες. Άμεση αντανάκλαση οθόνης (χωρίς εγκατάσταση). Πρόσβαση σε 7.000+ εφαρμογές για ταινίες, παιχνίδια και μουσική από οπουδήποτε.
Μετατρέψτε τις νύχτες στην παραλία, την κατασκήνωση στην λίμνη ή τις συγκεντρώσεις στην ταράτσα σε κινηματογραφικές εμπειρίες.
Όλα τα προϊόντα σε αυτή την ιστοσελίδα είναι ιδιωτικά μοντέλα της Ehomm, και έχουμε όλα τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας σχεδιασμού.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές