| Name | Android Smart Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0 System 1+8G |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Name | Foldable Projector Screen |
|---|---|
| Material | Gray Glass Fiber (enhances Color Expression And Light Resistance Of The Image) |
| Screen Size | 72/84/92/100/110/120/133/150 Inches For Option |
| Packaging Details | Anti Collision Foam+Corrugated Cardboard Box |
| Delivery Time | 3-7 working days |
| Name | Android Smart Mini Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Name | FHD 1080P Android TV Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Android TV System 1+8G |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
|---|---|
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Linux System(Official Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Connectivity | USB, HDMI, Audio |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Name | Education Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 700 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0 1+8G |
| Connectivity | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
|---|---|
| Name | Flagship Projector |
| Brightness | 750 ANSI Lumens |
| System | Android 11.0 2+32G |
| Connectivity | HDMI*2, USB*2, AV, RJ45, Audio |
| Name | New Developed Mini Flip Projector |
|---|---|
| Brightness | 250~300 ANSI Lumens |
| Resolution | HD 720P, Support 4K(upgradable To 1080P) |
| System | Android 14.0 1+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, AV, Audio |