| naam | opvouwbaar projectorscherm |
|---|---|
| Materiaal | Grijze glasvezel (verbetert de kleuruitdrukking en de lichtweerstand van het beeld) |
| Schermgrootte | 72/84/92/100/110/120/133/150 inch optie |
| Verpakking Details | Anti-botsingsschuim + Golfkartonnen doos |
| Levertijd | 3-7 werkdagen |
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 750 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 11.0 2+32G |
| Connectiviteit | HDMI*2, USB*2, AV, RJ45, Audio |
| Werpverhouding | 1.2 (100 inch@2.6m) |
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
|---|---|
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Linux System(Official Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Connectivity | USB, HDMI, Audio |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Verpakking Details | Golfkartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 3-7 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,Paypal,Alipay,Wechatpay |
| Levering vermogen | 3000 pcs/25-30 dagen |
| Plaats van herkomst | China |