| Name | Foldable Projector Screen |
|---|---|
| Material | Gray Glass Fiber (enhances Color Expression And Light Resistance Of The Image) |
| Screen Size | 72/84/92/100/110/120/133/150 Inches For Option |
| Packaging Details | Anti Collision Foam+Corrugated Cardboard Box |
| Delivery Time | 3-7 working days |
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
|---|---|
| Brightness | 750 ANSI Lumens |
| System | Android 11.0 2+32G |
| Connectivity | HDMI*2, USB*2, AV, RJ45, Audio |
| Throw Ratio | 1.2(100 Inch@2.6m) |
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
|---|---|
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Linux System(Official Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Connectivity | USB, HDMI, Audio |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Packaging Details | Corrugated Cardboard Box |
|---|---|
| Delivery Time | 3-7 working days |
| Payment Terms | T/T,Western Union,Paypal,Alipay,Wechatpay |
| Supply Ability | 3000pcs/25-30 days |
| Place of Origin | China |