| όνομα | αναδιπλούμενη οθόνη προβολής |
|---|---|
| Υλικό | Γκρι ίνες γυαλιού (ενισχύουν την έκφραση του χρώματος και την αντοχή του στην εικόνα) |
| Μέγεθος οθόνης | 72/84/92/100/110/120/133/150 ίντσες για επιλογή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Αντισυγκρουσιακό αφρό+Καρτόνι κυματισμένο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες ημέρες |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 750 ANSI lumens |
| Σύστημα | Android 11.0 2+32G |
| Συνδεσιμότητα | HDMI*2, USB*2, AV, RJ45, ήχος |
| Αναλογία ρίψης | 1.2 ((100 ίντσες @ 2,6m) |
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
|---|---|
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Linux System(Official Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Connectivity | USB, HDMI, Audio |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ζαρωμένο κουτί από χαρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal, Alipay, Wechatpay |
| Δυνατότητα προσφοράς | 3000pcs/25-30 ημέρες |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |