| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος προβολέας Mini Flip B1 |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | 1080p, υποστήριξη 4K |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Android 9.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Ήχος |
| Μηχανή | 24.7*24*10.5εκ/2.3kg |
| όνομα | Προβολέας Freestyle Android 11.0 |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 150 μονάδες λούμεν Ansi |
| Ανάλυση | HD 720P, Υποστήριξη 4K |
| Σύστημα | Android 9.0/Android 11.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Φρίστυλ HD προβολέας |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K |
| λάμψη | 80 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Android 11.0 1+8g |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, ήχος |
| Ονομα | Προβολέας FHD 1080P |
|---|---|
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
| Λάμψη | 350-400 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Σύστημα Linux (Επίσημο Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, ήχος |
| Name | Android TV Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More than 30000 hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| όνομα | Προβολέας 1080P 4K |
|---|---|
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
| Φωτεινότητα | 600 ANSI lumens |
| Σύστημα | Android 9.0/12.0 1+8G/2+32G |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI*2, AV, RJ45, ήχος |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 600 ANSI lumens |
| Σύστημα | Android TV (με άδεια Google) |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI, AV, Ήχος |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| όνομα | Προβολέας εγγενούς ανάλυσης Full HD |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 50,000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 2000:1 |
| Κατανάλωση | 180W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονικό ρεύμα 100-240V, 50/60Hz |