| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 600 ANSI Lumen |
| Systeem | Android TV (Google Gelicentieerd) |
| Connectiviteit | USB*2, HDMI, AV, Audio |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Afmetingen machine | 24.3*18.5*14.5cm/2.15kg |
| Verpakking | 30*24.1*24cm/3.2kg/1pcs |
| Verzendcapaciteit | 20GP/40GP/40HQ: 1024 stuks/2176 stuks/2352 stuks |
Officieel gecertificeerd platform levert Netflix, Disney+ en 1.000+ gelicentieerde applicaties. Automatische updates zorgen voor aanhoudende prestaties en naleving van de beveiliging.
Geïntegreerde Google Assistant voert commando's uit voor contentnavigatie en bediening van slimme apparaten via spraakinvoer.
360° rotatiemechanisme ondersteunt plafond-, wand- of oppervlakteprojectie. Instelbare hoekretentie maakt aangepaste kijkarrangementen mogelijk.
Amlogic S805X2 met quad-core 2.0GHz ARM Cortex-A35 verwerkt 4K-content. Dual-band Wi-Fi 6 handhaaft consistente doorvoerconnectiviteit.
Native Full HD-resolutie met 3.000:1 contrast geeft precieze beelden weer. Autonome focus- en keystonecorrectie compenseren voor oppervlaktevariaties.
5W luidspreker met uitgebreide bas ondersteunt mediaweergave en Bluetooth-audio. Stofgeïsoleerde optische assemblage zorgt voor een duurzaamheid van 50.000 uur bij 100W efficiëntie.
Opmerking: Alle producten op deze website zijn Ehomm's privémodellen met designpatenten. Wij ondersteunen OEM & ODM-diensten - pas het uiterlijk, de UI of de verpakking aan om te passen bij uw merkvisie en ontgrendel nieuw marktpotentieel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies