| Lamp Life | More than 30000 hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| naam | 1080P Native Full HD Projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | 50,000 uur |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Verbruik | 160 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Oplossing | FHD native 1080p, ondersteuning 4k |
|---|---|
| Helderheid | 700 ANSI-lumens |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Machine | 24.7*24*10,5cm/2,3kg |