| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Name | 1080P Native Full HD Projector |
|---|---|
| Lamp Life | 50,000 Hours |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Consumption | 160W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
|---|---|
| Brightness | 700 ANSI Lumens |
| System | Google TV 2+8G |
| Connectivity | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Machine | 24.7*24*10.5cm/2.3kg |