| Lamp Life | More than 30000 hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| όνομα | 1080P Εγγενής Full HD Προβολέας |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 50,000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Κατανάλωση | 160W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Λάμψη | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Ήχος |
| Μηχανή | 24.7*24*10.5εκ/2.3kg |