Professionele 1080P-projector met een helderheid van 700 ANSI lumen en Google TV-integratie voor superieur home entertainment en zakelijke toepassingen.
| Kleur | Wit/donkergrijs |
|---|---|
| Oplossing | FHD Native 1080P, ondersteuning voor 4K |
| Helderheid | 700 ANSI-lumen |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Spreker | 4Ω5W-luidspreker |
| Focus | Autofocus |
| Hoeksteen | Automatische trapeziumcorrectie |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Projectie afstand | 1,4-9 meter |
| Projectiegrootte | 45-300 inch |
| Gooiverhouding | 1,38(100 inch@3,6m) |
| Beeldverhouding | Native 16:9, ondersteuning 4:3 |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Levensduur lamp | 50.000 uur |
| Consumptie | 150W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
![]()
De X1 draait op een officieel gelicentieerd Google TV-systeem met gegarandeerde toegang tot de belangrijkste streaming-apps (Netflix, Disney+, etc.) en Google AI Voice Assistant. Aangedreven door een quad-core 2,0 GHz-chip voor soepele prestaties en inclusief ingebouwde Google Chromecast voor eenvoudige schermspiegeling.
Levert heldere beelden voor home entertainment, kantoorpresentaties, onderwijs en gebruik buitenshuis. De native 1080P-resolutie met 4K-decodering zorgt voor een scherpe beeldkwaliteit bij alle inhoudstypen.
Beschikt over meeslepende 5W-luidsprekers van theaterkwaliteit die ook dienst doen als Bluetooth-luidspreker. Verkrijgbaar met HI352- of MTK9269-chipsets, die beide dual-band WiFi 6 en Bluetooth 5.0 ondersteunen voor stabiele, snelle verbindingen.
Het intelligente systeem regelt automatisch de scherpstelling, trapeziumcorrectie en het vermijden van obstakels. Projecteert beelden van 45-300 inch met een projectieafstand van 1,4-9 meter en een projectieverhouding van 1,38 (100"@3,6m).
Uitgerust met meerdere poorten, waaronder 2xUSB, 2xHDMI, AV, RJ45 en audio. Beschikt over een contrastverhouding van 3000:1, een lamplevensduur van 50.000 uur en een AC110-250V-voeding.
Maatwerk beschikbaar:Alle producten zijn Ehomm's privémodellen met ontwerppatenten. Wij ondersteunen OEM- en ODM-services - pas het uiterlijk, de gebruikersinterface of de verpakking aan zodat deze bij uw merkvisie past en nieuw marktpotentieel ontsluit.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies