| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Opvouwbaar draagbaar projectorscherm |
|---|---|
| Materiaal | 20# Aluminium |
| 80 inch Pakket | 78*17*9cm/2,6kg |
| 100 inch Pakket | 55 x 17 x 12 cm/2,93 kg |
| 120 inch pakket | 62,5*18*12cm/3,12kg |
| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Oplossing | FHD native 1080p, ondersteuning 4k |
|---|---|
| Helderheid | 700 ANSI-lumens |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Machine | 24.7*24*10,5cm/2,3kg |
| naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | 1080P Native Full HD Projector |
|---|---|
| Levensduur lamp | 50.000 uur |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Consumptie | 190W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Naam | 1080P Native Full HD Projector |
|---|---|
| Levensduur lamp | 50.000 uur |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Consumptie | 190W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |