| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| όνομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Αναδιπλούμενη Φορητή Οθόνη Προβολέα |
|---|---|
| Υλικό | 20# Αλουμίνιο |
| Πακέτο 80 ιντσών | 78*17*9cm/2,6kg |
| Πακέτο 100 ιντσών | 55*17*12cm/2,93kg |
| Πακέτο 120 ιντσών | 62.5*18*12εκ/3.12kg |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Λάμψη | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Ήχος |
| Μηχανή | 24.7*24*10.5εκ/2.3kg |
| όνομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | 1080P Εγγενής Full HD Προβολέας |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής λαμπτήρα | 50.000 ώρες |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000:1 |
| Κατανάλωση | 190 W |
| Τροφοδοτικό | AC110-250V 50-60HZ |
| Ονομα | 1080P Εγγενής Full HD Προβολέας |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής λαμπτήρα | 50.000 ώρες |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000:1 |
| Κατανάλωση | 190 W |
| Τροφοδοτικό | AC110-250V 50-60HZ |