| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| όνομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Name | Android TV Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More than 30000 hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Name | Android TV Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More than 30000 hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| όνομα | Φορητός έξυπνος προβολέας Android |
|---|---|
| Αναλογία εικόνας | Γεννήθηκε στις 16:9, Υποστήριξη 4:3 |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 30,000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 65W |
| Ονομα | Έξυπνος φορητός προβολέας |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K |
| λάμψη | 150 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Android 9.0/Android 11.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| όνομα | Εγγενής προβολέας HD 1080P |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 50,000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 2000:1 |
| Κατανάλωση | 180W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονικό ρεύμα 100-240V, 50/60Hz |
| Ονομα | Φρίστυλ HD προβολέας |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K |
| λάμψη | 80 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Android 11.0 1+8g |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, ήχος |
| Ονομα | 720P Μίνι Προβολέας |
|---|---|
| Λάμψη | 150 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K |
| Σύστημα | Android 9.0/Android 11.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |