| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Name | Android TV Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More than 30000 hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Naam | Android TV-projector |
|---|---|
| Levensduur lamp | Meer dan 30.000 uur |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Consumptie | 75W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| naam | Draagbare slimme Android projector |
|---|---|
| Afmetingsgraad | Native 16:9Steun 4:3 |
| Levensduur van de lamp | 30,000 uur |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 65 W |
| Naam | Smart Portable Projector |
|---|---|
| Oplossing | HD 720P, ondersteunt 4K |
| helderheid | 150 ANSI Lumen |
| Systeem | Android 9.0/Android 11.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| naam | Native 1080P HD projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | 50,000 uur |
| Contrastverhouding | 2000:1 |
| Verbruik | 180W |
| Voeding | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Naam | Freestyle HD -projector |
|---|---|
| Oplossing | HD 720P, ondersteunt 4K |
| helderheid | 80 ANSI-lumen |
| Systeem | Android 11.0 1+8g |
| Connectiviteit | USB, HDMI, Audio |
| Naam | 720P mini-projector |
|---|---|
| Helderheid | 150 ANSI Lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteunt 4K |
| Systeem | Android 9.0/Android 11.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |