| Ονομα | Φρίστυλ HD προβολέας |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K |
| λάμψη | 80 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Android 11.0 1+8g |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, ήχος |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 30,000 ώρες |
|---|---|
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 65W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | DC 19V 3.5A |
| Μηχανή | 13*13*21.5εκ/1.2kg |
| Lamp Life | More than 30000 hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| όνομα | Προβολέας οικιακού κινηματογράφου 4K |
|---|---|
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
| Φωτεινότητα | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Android 9.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Ήχος |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 600 ANSI lumens |
| Σύστημα | Android 9.0/12.0 1+8G/2+32G |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI*2, AV, RJ45, ήχος |
| Μηχανή | 24.5*9*4.3εκ/1.5kg (Ύψος βάσης 20εκ) |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 600 ANSI lumens |
| Σύστημα | Android TV (με άδεια Google) |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI, AV, Ήχος |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| Lamp Life | More than 30000 hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| όνομα | 720P Μίνι Προβολέας |
|---|---|
| Ανάλυση | HD 720P, Υποστήριξη 4K |
| Φωτεινότητα | 150 μονάδες λούμεν Ansi |
| Σύστημα | Android 9.0/Android 11.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Android Smart Mini Projector |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής λαμπτήρα | Περισσότερες από 30000 ώρες |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 75W |
| Τροφοδοτικό | AC110-250V 50-60HZ |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |