| naam | Android TV Smart Projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 75 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| naam | Android TV-projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 75 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Levensduur van de lamp | 30,000 uur |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 65 W |
| Voeding | DC 19V 3.5A |
| Machines | 13*13*21.5cm/1.2kg |