| Name | Android TV Smart Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Name | Android TV Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Lamp Life | 30,000 Hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 65W |
| Power Supply | DC 19V 3.5A |
| Machine | 13*13*21.5cm/1.2kg |