| όνομα | Έξυπνος προβολέας Android TV |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | Περισσότερο από 30000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 75W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| όνομα | Προβολέας τηλεόρασης Android |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | Περισσότερο από 30000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 75W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 30,000 ώρες |
|---|---|
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 65W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | DC 19V 3.5A |
| Μηχανή | 13*13*21.5εκ/1.2kg |