| Naam | Nieuw ontwikkelde Mini Flip B1-projector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | 1080p, ondersteunt 4K |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 600 ANSI-lumen |
| Systemen | Android TV (Google-licentie) |
| Connectiviteit | USB*2, HDMI, AV, Audio |
| Machines | 24.5*9*4.3cm/1.5kg ((Standhoogte 20cm) |
| naam | Full HD Home Cinema Projector |
|---|---|
| Resolutie | Full HD 1920*1080 pixels |
| Helderheid | 600 ANSI-lumen |
| Systemen | Android TV (Google-licentie) |
| Connectiviteit | USB*2, HDMI, AV, Audio |
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 600 ANSI-lumen |
| Systemen | Android TV (Google-licentie) |
| Connectiviteit | USB*2, HDMI, AV, Audio |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Name | FHD 1080P Android TV Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Android TV System 1+8G |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| naam | Freestyle -projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 75 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| naam | Full HD Smart Projector |
|---|---|
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
| Helderheid | 600 ANSI-lumen |
| Systemen | Android 9.0/12.0 1+8G/2+32G |
| Connectiviteit | USB*2, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |