| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 700 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 9.0 1+8G |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Machines | 24.7*24*10,5cm/2,3kg |
| naam | onderwijsprojector |
|---|---|
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
| Helderheid | 700 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 9.0 1+8G |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Levensduur van de lamp | 50,000 uur |
|---|---|
| naam | 9500 lumen projector |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Verbruik | 160 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |