| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Android 9.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Ήχος |
| Μηχανή | 24.7*24*10.5εκ/2.3kg |
| όνομα | προβολέας εκπαίδευσης |
|---|---|
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
| Φωτεινότητα | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Android 9.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Ήχος |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | 50,000 ώρες |
|---|---|
| όνομα | Προβολέας 9500 lumens |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Κατανάλωση | 160W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |