| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Android 14.0 1+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 200 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 9.0 1+8G Karaoke Systeem |
| Voorzitter | 15W luidspreker*2 |
| Connectiviteit | AV, USB, HDMI, Audio |
| naam | Freestyle -projector |
|---|---|
| Levensduur van de lamp | Meer dan 30000 Uren |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Verbruik | 75 W |
| Voeding | AC110-250V 50-60HZ |
| Naam | 1080p Smart Projector 4k met Netflix |
|---|---|
| Oplossing | Full HD 1920*1080 pixels |
| Helderheid | 600 Ansi Lumen |
| Systeem | Google TV + Google Assistent |
| Connectiviteit | USB*2, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Nieuw ontwikkelde mini-flipprojector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | HD 720P, ondersteuning voor 4K (uitbreidbaar naar 1080P) |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| Naam | Nieuw ontwikkelde Mini Flip B1-projector |
|---|---|
| Helderheid | 250 ~ 300 ANSI-lumen |
| Oplossing | 1080p, ondersteunt 4K |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Connectiviteit | USB, HDMI, AV, Audio |
| naam | onderwijsprojector |
|---|---|
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
| Helderheid | 700 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 9.0 1+8G |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 350-400 ANSI-lumens |
| Systemen | Linux Systeem (Officiële Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Connectiviteit | USB, HDMI, Audio |
| Machines | 21*21*8cm/1.9kg |
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 700 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 9.0 1+8G |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Machines | 24.7*24*10,5cm/2,3kg |
| Naam | FHD 1080P projector |
|---|---|
| Oplossing | FHD native 1080p, ondersteuning 4k |
| Helderheid | 350-400 ANSI LUMENS |
| Systeem | Linux Systeem (Officiële Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Connectiviteit | USB, HDMI, Audio |