| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Android 14.0 1+8G |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 200 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Android 9.0 1+8G Σύστημα Καραόκε |
| Ομιλητής | Ηχείο 15W *2 |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB, HDMI, Ήχος |
| όνομα | Προβολέας Ελεύθερου Στυλ |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | Περισσότερο από 30000 ώρες |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 75W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ονομα | 1080P έξυπνος προβολέας 4k με Netflix |
|---|---|
| Ψήφισμα | Full HD 1920*1080 εικονοστοιχεία |
| Λάμψη | 600 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Το Google TV + Google Assistant |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος προβολέας Mini Flip B1 |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | 1080p, υποστήριξη 4K |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |
| όνομα | προβολέας εκπαίδευσης |
|---|---|
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
| Φωτεινότητα | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Android 9.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Ήχος |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 350-400 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Σύστημα Linux (Επίσημο Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, ήχος |
| Μηχανή | 21*21*8cm/1,9kg |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Android 9.0 1+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Ήχος |
| Μηχανή | 24.7*24*10.5εκ/2.3kg |
| Ονομα | Προβολέας FHD 1080P |
|---|---|
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
| Λάμψη | 350-400 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Σύστημα Linux (Επίσημο Netflix/Disney+/Prime Video/Youtube) |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, ήχος |