| Aspect Ratio | Native 16:9, Support 4:3 |
|---|---|
| Name | Lithium Battery Powered Outdoor Projector |
| Lamp Life | 30,000 Hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 65W |
| Name | New Developed Mini Flip Projector |
|---|---|
| Brightness | 250~300 ANSI Lumens |
| Resolution | HD 720P, Support 4K(upgradable To 1080P) |
| System | Google TV 2+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, AV, Audio |
| Resolution | HD 720P, Support 4K |
|---|---|
| Brightness | 80 ANSI Lumens |
| System | Multimedia+Wired Display |
| Connectivity | USB, HDMI, Audio |
| Machine | 7.8*7.8*15.2cm/0.3kg |
| Name | New Developed Mini Flip Projector |
|---|---|
| Brightness | 250~300 ANSI Lumens |
| Resolution | HD 720P, Support 4K(upgradable To 1080P) |
| System | Android 14.0 1+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, AV, Audio |
| Name | New Developed Mini Flip Projector |
|---|---|
| Brightness | 250~300 ANSI Lumens |
| Resolution | HD 720P, Support 4K(upgradable To 1080P) |
| System | Android 14.0 1+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, AV, Audio |
| Name | New Developed Mini Flip Projector |
|---|---|
| Brightness | 250~300 ANSI Lumens |
| Resolution | HD 720P, Support 4K(upgradable To 1080P) |
| System | Android 14.0 1+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, AV, Audio |
| Name | Freestyle HD Projector |
|---|---|
| Resolution | HD 720P, Support 4K |
| Brightness | 80 ANSI Lumens |
| System | Android 11.0 1+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, Audio |
| Name | New Developed Mini Flip Projector |
|---|---|
| Brightness | 250~300 ANSI Lumens |
| Resolution | HD 720P, Support 4K(upgradable To 1080P) |
| System | Google TV 2+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, AV, Audio |
| Name | Portable Smart Android Projector |
|---|---|
| Aspect Ratio | Native 16:9, Support 4:3 |
| Lamp Life | 30,000 Hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 65W |
| Name | New Developed Mini Flip B1 Projector |
|---|---|
| Brightness | 250~300 ANSI Lumens |
| Resolution | 1080P, Support 4K |
| System | Google TV 2+8G |
| Connectivity | USB, HDMI, AV, Audio |