| naam | 1080P Home Theater Projector |
|---|---|
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
| Helderheid | 700 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 9.0 1+8G |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Oplossing | FHD native 1080p, ondersteuning 4k |
|---|---|
| Helderheid | 700 ANSI-lumens |
| Systeem | Google TV 2+8G |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Machine | 24.7*24*10,5cm/2,3kg |
| naam | onderwijsprojector |
|---|---|
| Resolutie | FHD Native 1080P, Ondersteuning 4K |
| Helderheid | 700 ANSI-lumens |
| Systemen | Android 9.0 1+8G |
| Connectiviteit | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| naam | opvouwbaar projectorscherm |
|---|---|
| Materiaal | Grijze glasvezel (verbetert de kleuruitdrukking en de lichtweerstand van het beeld) |
| Schermgrootte | 72/84/92/100/110/120/133/150 inch optie |
| Verpakking Details | Anti-botsingsschuim + Golfkartonnen doos |
| Levertijd | 3-7 werkdagen |
| Oplossing | HD Native 720P, Ondersteuning 4K |
|---|---|
| Helderheid | 60~80 ANSI-lumens |
| Systeem | Multimedia+Bedraad beeldscherm |
| Connectiviteit | HDMI, USB, AV, Audio |
| Machine | 10,5*10,3*10,5cm/0,45kg |
| Oplossing | HD 720P, ondersteunt 4K |
|---|---|
| helderheid | 80 ANSI-lumen |
| Systeem | Multimedia+Bedraad beeldscherm |
| Connectiviteit | USB, HDMI, Audio |
| Machine | 7.8*7.8*15.2cm/0.3kg |
| Helderheid | 250 ANSI Lumen |
|---|---|
| Resolutie | FHD 1920*1080 pixels |
| Systemen | Linux Officiële Netflix/Prime Video/Disney+ |
| Connectiviteit | AV, USB, HDMI, Audio |
| Machines | 12,7*12,3*19,6cm/1,45kg |