| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Λάμψη | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI, ήχος |
| Μηχανή | 24.7*24*10.5εκ/2.3kg |
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 600 ANSI lumens |
| Σύστημα | Το Google TV + Google Assistant |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI, AV, Ήχος |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Λάμψη | 600 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Το Google TV + Google Assistant |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI, AV, Ήχος |
| Τροφοδοτικό | AC110-250V 50-60Hz |
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Λάμψη | 600 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Android 9.0/12.0 1+8g/2+32g |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI*2, AV, RJ45, ήχος |
| Μηχανή | 24.5*9*4.3cm/1.5kg (ύψος στάσης 20cm) |
| όνομα | Προβολέας Google TV |
|---|---|
| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
| Φωτεινότητα | 600 ANSI lumens |
| Σύστημα | Android 9.0/12.0 1+8G/2+32G |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI*2, AV, RJ45, ήχος |
| Ονομα | Προβολέας Google TV |
|---|---|
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
| Λάμψη | 600 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Το Google TV + Google Assistant |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI, AV, Ήχος |
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Λάμψη | 600 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Android 9.0/12.0 1+8g/2+32g |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI*2, AV, RJ45, ήχος |
| Μηχανή | 24.5*9*4.3cm/1.5kg (ύψος στάσης 20cm) |
| Ονομα | 1080P έξυπνος προβολέας 4k με Netflix |
|---|---|
| Ψήφισμα | Full HD 1920*1080 εικονοστοιχεία |
| Λάμψη | 600 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Το Google TV + Google Assistant |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI, AV, Ήχος |
| Ψήφισμα | FHD Native 1080p, υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Λάμψη | 700 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Ήχος |
| Μηχανή | 24.7*24*10.5εκ/2.3kg |
| Ονομα | Νέος εξελιγμένος Mini Flip Projector |
|---|---|
| Λάμψη | 250~300 ANSI Lumens |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K (με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1080P) |
| Σύστημα | Google TV 2+8G |
| Συνδεσιμότητα | USB, HDMI, AV, Ήχος |