| Ανάλυση | Εγγενές FHD 1080P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 600 ANSI lumens |
| Σύστημα | Android 9.0/12.0 1+8G/2+32G |
| Συνδεσιμότητα | USB*2, HDMI*2, AV, RJ45, ήχος |
| Μηχανή | 24.5*9*4.3εκ/1.5kg (Ύψος βάσης 20εκ) |
| όνομα | Έξυπνος Φορητός Προβολέας |
|---|---|
| Ανάλυση | HD 720P, αναβαθμιζόμενη σε 1080P |
| Φωτεινότητα | 170 Lumen ANSI |
| Σύστημα | Android 11.0 1+8G |
| Μηχανή | 13*13*21.5εκ/1.2kg |
| Ψήφισμα | HD 720P, Υποστήριξη 4K |
|---|---|
| λάμψη | 80 ANSI Lumens |
| Σύστημα | Πολυμέσα+Ενσύρματη Οθόνη |
| Συνδεσιμότης | USB, HDMI, ήχος |
| Μηχανή | 7.8*7.8*15.2εκ/0.3kg |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας | Περισσότερο από 30000 ώρες |
|---|---|
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Κατανάλωση | 75W |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Δυναμικό ρεύματος: |
| Μηχανή | 21*21*8cm/1,9kg |