| Name | Android TV Projector |
|---|---|
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Name | FHD 1080P Android TV Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Android TV System 1+8G |
| Machine | 29*24*14cm/1.9kg |
| Name | Home Cinema Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 350-400 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0 System 1+8G |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Lamp Life | More Than 30000 Hours |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Consumption | 75W |
| Power Supply | AC110-250V 50-60HZ |
| Machine | 21*21*8cm/1.9kg |
| Name | Education Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 700 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0 1+8G |
| Connectivity | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
|---|---|
| Brightness | 700 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0 1+8G |
| Connectivity | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Machine | 24.7*24*10.5cm/2.3kg |
| Name | Flagship Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 700 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0 1+8G |
| Connectivity | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Name | Education Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 700 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0 1+8G |
| Connectivity | AV, USB*2, HDMI*2, RJ45, Audio |
| Name | Full HD Smart Projector |
|---|---|
| Resolution | FHD Native 1080P, Support 4K |
| Brightness | 600 ANSI Lumens |
| System | Android 9.0/12.0 1+8G/2+32G |
| Connectivity | USB*2, HDMI*2, AV, RJ45, Audio |